Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Vastasmängijat löönud Draymond Green jääb palliplatsilt eemale määramata ajaks

Draymond Green lõi Jusuf Nurkici pikali
Draymond Green lõi Jusuf Nurkici pikali — FOTO: Scanpix

Hiljutises NBA kohtumises Golden State Warriors ja Phoenix Sunsi vahel sai koleda käitumisega hakkama Warriorsi mängumees Draymond Green, kes ühel hetkel kaotas enese üle kontrolli ning lõi Sunsi mängumehele Jusuf Nurkicile käega näkku.

Pärast kohtumist rääkis Green USA meediale, et asi ei olnud tahtlik vaid kogemata ning kuna ta ei vabanda asjade ees mida ta tahtlikult teeb, siis Nurkici ees ta vabandab, kuna see polnud tahtlik.

Vaata seda olukorda siit:

Nüüd on määratud 33-aastasele mängumehele päris omapärane karistus. Nimelt sai Green määramata ajaks mängukeelu Jusuf Nurkici löömise eest. Warriorsi ääremängija peab saama nõustamist enne väljakule naasmiskuupäeva kindlaksmääramist. Liigasse naasmiseks peab ta täitma teatud kriteeriumid.

Green kohtub neljapäeval oma agendi Rich Pauli ja Warriorsi GM Mike Dunleavy juunioriga, et arutada mis edasi saab, kirjutab Adrian Wojnarowski ESPN-ist.

See oli Greeni jaoks juba neljas ebasportlik käitumine viimase aasta jooksul. Nimelt lõi ta enne hooaja 2022-23 algust Warriorsi treeningul rusikaga oma toonast meeskonnakaaslast Jordan Poole'i. Eelmise aasta play-offides käitus ta vägivaldselt Sacramento Kingsi staari Domantas Sabonisega ja sai selle eest mängukeelu. Sel hooajal kägistas ta Minnesota Timberwolvesi keskmängijat Rudy Goberti mängu ajal ja sai selle eest 5-mängulise mängukeelu.