Victor Wembanyama ja Stephen Curry lahtihüppel
Victor Wembanyama ja Stephen Curry lahtihüppel — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA mängitakse veel viimaseid põhihooaja eelseid kohtumisi ning ühes neist läksid läinud ööl vastamisi San Antonio Spurs ja Golden State Warriors.

See kohtumine hakkas veidi ootamatult, kuna lahtihüppel läksid vastamisi 224 cm pikkune Victor Wembanyama ja 188 cm pikkune Stephen Curry.

Koduväljakul mänginud Golden State Warriors kaotas lõpuks selle kohtumise 117:122. Võitjate parimana sai Victor Wembanyama kirja 20,5 mänguminutiga 19 punkti, 4 lauapalli ja lausa 5 viskeblokeeringut. Zach Collins ja Devin Vassell toetasid meeskonda kumbki 13 silmaga. Kaotajate poolelt olid resultatiivseimad Moses Moody 18 ja Dario Saric 17 punktiga. Meeskonna suurimad superstaarid, Stephen Curry ja Klay Thompson piirdusid vastavalt 11 (20 minutiga) ja 9 (18 minutiga) punktiga.