Video: Stephen Curry jääb suure tõenäosusega NBA tähtede mängult eemale

Stephen Curry sai vigastada
Stephen Curry sai vigastada — FOTO: Kuvatõmmis videost

Golden State Warriorsi tähtmängija Stephen Curry sai kohtumises Dallas Mavericksi vastu kolmanda veerandaja lõpus vigastada.

Esialgne uurin küll midagi hullu ei tuvastanud, kuid hiljem tehtud täiendavad uuringud näitasid, et asjad nii hästi pole.

“Stephen Curry on määramata ajaks mängust väljas, kuna tal tekkisid osalised tibiofibulaarsete sidemete ja luudevahelise membraani rebendid ning sääre muljumine, teatas meeskond pühapäeval. Kuna võiks Curry taas väljakule pääseda, seda pole hetkel teada, kuid Shams Charania sõnul hoiavad vigastused teda mitu nädalat platsilt eemal.” 

Warriorsi treener Steve Kerr rõhutas pühapäeval, et uudised oleksid võinud olla palju hullemad.

“Ma ei teadnud, et need sidemed eksisteerivad,” ütles Kerr. Hindame mõne päeva pärast uuesti. Ja hea uudis on see, et ta tuleb tagasi. Me ei tea täpselt, millal, kuid see ei ole vigastus, mis jätaks ta hooajaks eemale. Ta naaseb sel hooajal ja loodetavasti pigem varem kui hiljem.”

100% kindlusega ei saa öelda, kuid suure tõenäosusega maailma parimat kolmepunktiviskajat NBA tähtede mängul osalemas ei näe.

19. veebruaril Utah, Salt Lake Citys toimuval tähtede mängul võib Curry asendjaks olla Phoenix Sunsi Devin Booker, Minnesota Timberwolvesi Anthony Edwards või Sacramento Kingsi  De’Aaron Fox.

Vaata seda õnnetut olukorda mängus Dallase vastu: