Video: Sixers ja Nuggets on konverentsi finaalist vaid ühe võidu kaugusel

Nikola Jokic
Nikola Jokic — FOTO: Scanpix

Täna öösel toimusid korvpalliliiga NBA järjekordsed play-off kohtumised, kus omavahel madistasid Philadelphia 76ers – Boston Celtics ning Denver Nuggets – Phoenix Suns. Sixers võitis Celticsit tulemusega 115:103 ja Nuggets oli Sunsist üle resultaadiga 118:102. Mõlemas seerias on seis nüüd 3:2.

NBA Põhiturniiri MVP Joel Embiid tassis Sixersi võidule võõrsil Celticsi vastu, visates 33 punkti, võttis 7 lauapalli ning andis 3 resultatiivset söötu. Lisaks viskas veel 30 punkti täis Tyrese Maxey, kelle arvele jäigi 30 punki, 7 lauapalli ning 3 resultatiivset söötu. 

Celticsi poolt panustas enim Jayson Tatum, kes sai hakkama kaksikduubliga. Tatum viskas 36 punkti, võttis 10 lauapalli ning andis 5 resultatiivset söötu.

 

Mängu tipphetked:

 

Teises play-off kohtumises sai suurepärase mänguga hakkama 28-aastane Nikola Jokic, kes saavutas järjekordse kolmikduubli. Jokic viskas 29 punkti, võttis 13 lauapalli ning andis 12 resultatiivset söötu.

Sunsi parimad olid Devin Booker ja Kevin Durant. Bookeri arvele jäi 28 punkti, 6 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu ning Duranti arvele omakorda 26 punkti, 11 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu.

 

Mängu tipphetked:

 

 

NBA Play-off: