Luka Doncic
Luka Doncic — FOTO: Scanpix

Läinud öösel toimunud korvpalliliiga NBA kohtumises sai näha täiesti müstilist vahespurti, mis aga võiduks ei vormistunud.

Dallas Mavericks oli neljanda veerandaja alguses Oklahoma City Thunderi vastu kaotusseisus 87:111, kuid tegi siis kuue minutiga 30:0 vahespurdi ning asus kohtumist 117:111 juhtima. Imeline tagasitulek aga ei lõppenud Luka Doncici ja Dallase jaoks võidukalt, kuna lõpuks tuli vastu võtta 126:120 kaotus.

Võitjate parimana viskasid Jalen Williams 23 ja Shai Gilgeous-Alexander 17 punkti. Kokku viskasid lausa kaheksa mängumeest Thunderi eest kahekohalise arvu punkte. Kaotajate resultatiivseim oli vägeva kolmikduubli teinud Luka Doncic, kes sai kirja 36 punkti, 18 resultatiivset söötu ja 15 lauapalli.

Vaata, kuidas Dallas tegi 30:0 vahespurdi: