Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Selgus esimene NBA play-off poolfinaalpaar

Devin Booker
Devin Booker — FOTO: Scanpix

Täna kindlustasid endale NBA play-off`ides edasipääsud järgmisesse ringi Phoenix Suns ja Denver Nuggets. Suns võitis Clippersit tulemusega 136:130 ja pääsesid seeriast edasi 4-1. Nuggets lõpetas samuti seeria täna 4-1 ja võitsid Timberwolvesi 112:109. Järgmises ringis omavahel vastamisi lähevadki Denver Nuggets ja Phoenix Suns.

Sunsi mängus tõusis üleplatsimeheks 26-aastane Devin Booker, kes viskas 47 punkti, võttis 9 lauapalli ja andis 10 resultatiivset söötu. Lisaks viskas Booker 25 punkti kolmandal veerandajal. NBA play-off`ides alates 1997. aastast on seda suutnud teha vaid Allen Iverson ja Damian Lilliard. Lisaks sai veel hea mänguga hakkama Sunsi poolt Kevin Durant, kelle arvele jäi 31 punkti, 6 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu.

Mängu tipphetked:

Teises mängus Nuggetsi ja Timberwolves`i vahel tegi suurepärase etteaste Serbia mängumees Nikola Jokic, kes sai hakkama järjekordse kolmikduubliga. Jokici arvele jäi 28 punkti, 17 lauapalli ja 12 resultatiivset söötu. Enim viskas punkte Nuggetsi särgis Jamal Murray, kes tõi 35 punkti, 4 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Lisaks sai hakkama ajaloolise saavutusega hakkama Denver Nuggetsi peatreener Micahel Malone, kellest sai enim võite teeninud peatreener NBA play-off`is.

Mängu tipphetked:

Nuggetsi ja Sunsi omavaheline esimene play-off kohtumine toimub 29. aprill.