Video: Nuggets jõudis esimesena konverentsi finaali, Celtics viis seeria otsustavasse mängu

Braun & Jokic
Braun & Jokic — FOTO: Scanpix

Täna öösel selgus esimene NBA konverentsi finalist, Denver Nuggets. Nuggets võitis kuuendas mängus Sunsi tulemusega 125:100. Sixers ja Celtics lähevad otsustavasse mängu tänu Celticsi tänasele võidule, Boston Celtics võitis kohtumise tulemusega 95:86.

Nuggetsi parim oli ei keegi mu kui oma järjekordse kolmikduubliga Nikola Jokic, kelle arvele jäi 32 punkti, 10 lauapalli ning 12 resultatiivset söötu. Lisaks toetas Jamal Murray teda 26 punktiga.

Sunsi poolt viskas enim punkte Cameron Payne, kelle arvele jäi 31 punkti, 6 lauapalli ning 2 resultatiivsets söötu. Durant viskas 23 punkti ja Booker vaid 12 punkti.

 

 

Mängu tipphetked:

 

Celticsi viis täna võidule võistkondlikult suurepärane esitus. Enim punkte viskas Marcus Smart, kelle arvele jäi 22 punkti, 7 lauapalli ning 7 resultatiivset söötu. Tatum viskas 19 punkti ning Brown viskas 17 punkti.

Sixersi parim oli tänavune MVP Joel Embiid, kes sai hakkama kaksikduubliga, 26 punkti ja 10 lauapalli. Harden toetas tiimi täna 13 punkti, 7 lauapalli ning 9 resultatiivse sööduga.

 

Mängu tipphetked:

 

NBA Play-off: