Video: Lakers purustas Grizzliese ning marssis järgmisesse ringi, Warriors ja Kings lähevad otsustavasse mängu

LeBron James pealt panemas
LeBron James pealt panemas — FOTO: Scanpix

Täna öösel toimusid NBA play-off kohtumised, kus omavahel pidasid tähtsaid mänge L.A. Lakers – Memphis Grizzlies, Lakers võitis kohtumise 40(!) punktiga, tulemusega 125:85 ja jääb järgmist play-off vastast ootama Warriorsi ja Kingsi omavahelisest seeriast mis läks otsustavasse mängu, sest Kings suutis võita täna matši 118:99.

Lakersi parimana viskas täna enim punkte D’Angelo Russell, kes viskas 31 punkti, võttis 2 lauapalli ja andis 4 resultatiivset söötu. Jamesi arvele jäi 22 punkti, 5 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu. Anthony Davis sai hakkama kaksikduubliga – 16 punkti ja 14 lauapalli. Grizzliese parimaks jäi hispaanlane Santi Aldama 16 punkti ja 5 lauapalliga. Lakers võitis seeria kokkuvõttes 4-2 ja jääb järgmist vastast ootama Golden State Warriorsi ja Sacramento Kingsi paarist mis läks otsustavasse mängu.

Mängu tipphetked:

 

Warriorsil oli täna võimalik kodupubliku ees seeria ära otsustada, aga seda nad teha ei suutnud ja mäng läheb otsustavasse mängu. Võitjate parim oli Malik Monk, kes viskas 28 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 4 resultatiivset söötu. Warriorsi poolt viskas enim punkte Curry, kelle arvele jäi 29 punkti, 4 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Mängu tipphetked: