Stephen Curry
Stephen Curry — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA selgusid kaheksa parimat meeskonda, kes pääsesid sel hooajal esmakordselt mängitava karikaturniiri veerandfinaali.

Kõige pingelisema lõpuga kohtumine toimus Golden State Warriorsi ja Sacramento Kingsi vahel, kus võitja selgus viimastel sekunditel. Suurest kaotuseisust välja roninud Kings võttis lõpuks ühepunktilise 124:123 võidu ning pääses alagrupi võitjana edasi veerandfinaali. Warriorsi jaoks said selle kaotusega mängud sel turniil läbi.

Vaata otsustavaid hetki:

Kingsi parimatena viskasid De'Aaron Fox 29 ning Kevin Huerter ja Malik Monk kumbki 21 punkti. Warriorsi resultatiivseimad olid Stephen Curry ja Andrew Wiggins kumbki 29 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Kaheksa parema meeskonna hulka, ehk veerandfinaali pääsesid lisaks Kingsile veel Los Angeles Lakers, Phoenix Suns, New Orleans Pelicans, Milwaukee Bucks, New York Knicks, Indiana Pacers ja Boston Celtics.