Jamal Murray vasakul ja LeBron James paremal
Jamal Murray vasakul ja LeBron James paremal — FOTO: Kuvatõmmis videost

Korvpalliliigas NBA asus koduväljakul mänginud Denver Nuggets 132:126 võiduga Los Angeles Lakersi üle läänekonverentsi finaalseeriat 1:0 juhtima.

Võitjate eest tegi võimsa esituse Nikola Jokic, kes sai kirja 34 punkti, 21 lauapalli ja 14 korvisöötu. Jamal Murray toetas meeskonda 31 silmaga. Lakersi parimatena tõid Anthony Davis 40 ja LeBron James 26 punkti.

Mõlema meeskonna resultatiivseimad mängumehed olid suures pildis ka kolmanda veerandaja viimasel rünnakul ja neljanda veerandaja alguses. Alustuseks "koputas" Nikola Jokic kolmanda veerandaja viimasel sekundil üle Anthony Davise käte kauge kolmese korvi. Neljanda veerandaja alguses sai sarnase sooritusega hakkama Jamal Murray, kes pani viimasel sekundil üle LeBron Jamesi käte raske viske läbi korvirõnga - Lakersi superstaar tunnustas Nuggetsi mängumeest ning näitas pöialt.