Lonnie Walker IV
Lonnie Walker IV — FOTO: Scanpix

Täna öösel toimusid järjekordsed NBA play-off lahingud. Heat võõrustas Knicksi ning võitis kohtumise tulemusega 109:101 ja läks seeriat 3:1 juhtima. Samuti Lakers võõrustas kodus Warriorsit ja pani oma paremuse maksma tulemusega 104:101, seeria seis 3:1 Lakersile.

Varasemas kohtumises Miami Heati ja New York Knicksi vahel tõusis võitjate parimaks Heati mängija Jimmy Butler, kes on teinud suurepärased play-off kohtumised tänavu aastal. 33-aastane Butler viskas täna 27 punkti, võttis 6 lauapalli ning andis 10 resultatiivset söötu. Knicksi poolt viskas enim Jalen Brunson. Brunsoni arvele jäi 32 punkti, 4 lauapalli ning 11 resultatiivset söötu.

Mängu tipphetked:

L.A. Lakers ja Golden State Warriorsi mäng oli pingeline lõpuni välja ja viimasel veerandajal tõusis esile 24-aastane Lonnie Walker IV kes viskas kõik oma punktid viimasel veerandil ja kogus kokku endale 15 punkti. Enim punkte viskas Lakersi poole pealt LeBron James, kelle arvele jäi 27 punkti. Kaksikduubliga sai hakkama Anthony Davis, kes kogus kokku 23 punkti ning võttis 15 lauapalli. Warriorsi parim oli Stephen Curry, kes sai hakkama küll kolmikduubliga, aga see ei olnud piisav et täna võita. Curry arvele jäi 31 punkti, 10 lauapalli ning 14 resultatiivset söötu.

Võimas saavutus Lonnie Walkerilt, viimati sai sellega hakkama täpselt 26 aastat tagasi Lakersi legend Kobe Bryant.

Lonnie Walker IV tipphetked:

Mängumehel on vaid ühe aastane leping mille eest ta teenib kokku ligi 6.5 miljonit dollarit. Võrreldes LeBron Jamesi ja Anthony Davisega, kes omakorda teenivad ulmelisi summasid. LeBron 2 aasta peale kokku ligi 100 miljonit ning Davis 5 aasta peale kokku 189 miljonit dollarit.