Video: Heat ja Lakers jõudsid mõlemad konverentsi finaali

LeBron James — FOTO: Scanpix

Täna varahommikul selgusid veel 2 võistkonda kes pääsesid korvpalliliigas NBA edasi konverentsi finaali. Miami Heat võitis kuuendas mängus New York Knicksi tulemusega 96:92 ja L.A. Lakers võitis Golden State Warriorsit kindlalt 122:101.

Võitjate parimad olid Miami Heatil Jimmy Butler ja Bam Adebayo. Butleri arvele jäi 24 punkti, Adebayo viskas 23 punkti. Knicksi poolt tegi super mängu Jalen Brunson, kes viskas 41 punkti, võttis 4 lauapalli ning andis 3 resultatiivset söötu, aga see ei olnud piisav, et viia seeria otsustavasse mängu.

Mängu tipphetked:

Lakersil tõusis selgelt üleplatsi meheks 38-aastane LeBron James, kes viskas 30 punkti, võttis 9 lauapalli ning andis 9 resultatiivset söötu. See oli vanameistri 41 play-off`i võit ja NBA ajaloos on Jamesil neid ka kõige rohkem. Samuti jätkab Lakers play-off`ides sel hooajal kodus kaotuseta.

Lisaks pani Austin Reaves esimese poolaja lõpus keskjoone viske koos sireeniga:

Mängu tipphetked:

 

Läänekonverentsi finaalis läheb L.A. Lakers kokku Denver Nuggetsiga, Miami Heat ootab endale idakonverentsi finaali vastast Boston Celticsi ja Sixersi omavahelisest paarist.