Victor Oladipo sai vigastada
Victor Oladipo sai vigastada — FOTO: Scanpix

Miami Heat asus nelja võiduni peetavat play-offi avaringi seeriat 121:99 võiduga Milwaukee Bucksi vastu 2:1 juhtima, kuid võitu jäi varjutama ühe põhitegija vigastus.

Taas pidi Bucks läbi ajama ilma oma tähtmängija Giannis Antetokounmpota, kes vigastas seeria avakohtumises selga. Bucksi liider sai avakohtumises kaasa teha natuke alla üheteist minuti, kuna avaveerandil kukkus ta läbimurdel kõrgelt selja peale. Teisel veerandajal üritas maailma üks parimaid korvpallureid veidi veel mängida, kuid vahetati siis välja ning enam Giannis selles kohtumises väljakule ei naasnudki.

Võitjate parimatena viskasid seeria kolmandas mängus Jimmy Butler 30 ja Duncan Robinson 20 punkti. Bucksi resultatiivseim oli Khris Middleton 23 silmaga. Heati võitu jäi varjutama nende ühe liidri Victor Oladipo põlvevigastus neljanda veerandaja lõpus.