Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Giannis Antetokounmpol tekkis peale rekordmängu Pacersi mängumeestega palli pärast rüselus

Giannis Antetokounmpo
Giannis Antetokounmpo — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas läinud öösel toimunud kohtumises Milwaukee Bucks 140:126 Indiana Pacersi. Selles mängus tegi uskumatu etteaste Giannis Antetokounmpo, kes purustas klubi punktirekordi.

Giannis Antetokounmpo viskas selles kohtumises 64 punkti, mis on klubi ajaloo enim ühes mängus kogutud punktisumma. Michael Redd oli rekordit hoidnud alates 2006. aasta hooajast, kui ta viskas 57 punkti.

Antetokounmpo rekordilisel ööl purustas ta ka oma isikliku varasema rekordi kõige rohkem mängus kogutud punktide osas, mis oli 55. Lisaks võttis kreeklane 14 lauapalli ja tegi neli vaheltlõiget.

Kohtumine lõppes kerge rüselusega, kuna hiilgemängu teinud Antetokounmpo soovis rekordi puhul mängupalli omale, kuid Pacersi mängumehed kõndisid koos palliga riietusruumi. Bucksi superstaar läks selle peale endast välja ning soovis, et see pall talle tuuakse.

Vaata seda olukorda siit:

 

Lõpuks sai Giannis palli endale, aga ta polnud enam kindel, et kas see on just lõppenud ajaloolisest kohtumisest või mõni teine pall?

"Mul pole õrna aimugi. Mul on pall, aga see ei tundu mulle mängupallina; see tundub nagu täiesti uus pall. Mängisin 35 minutit, ma tean kuidas mängupall tundus. Ma võtan selle palli ja annan selle oma emale, aga ma ei usu, et see tegelikult mängupall on."

 

Kreeka superstaari tipphetked rekordmängus: