Jokic
Jokic — FOTO: Scanpix

Täna varahommikul pidasid Nuggets ja Sixers maha korraliku lahingu. Sixersi poole pealt olid puudu Joel Embiid ja James Harden. Koduvõistkond võitis mängu tulemusega 116:111(25:18,36:39,30:20,25:34).

Kui mängus käis 4. veerandaeg ja mängu lõpuni oli jäänud natukene üle 5 minuti, juhtis Denver Nuggets mängu sisuliselt 20 punktiga, aga siis hakkas Sixers järgi tulema ja 30 sekundit enne mängu lõppu oli vahe vaid 3 punkti. Lõpuks siiski võttis Nuggets oma ja kirjutas endale võidu tabelisse kirja.

Võitjate poole pealt sai suurepärase kolmikduubliga hakkama 28-aastane serblane Nikola Jokic, kes viskas 25 punkti, võttis 17 lauda ja andis 12 resultatiivset söötu. Kaotajate parim oli noor 22-aastane USA mängumees Tyrese Maxey, kes viskas 29 punkti, võttis 4 lauda ja andis 5 resultatiivset söötu.