Dean Wade (paremal) tõusis sangariks
Dean Wade (paremal) tõusis sangariks — FOTO: Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai läinud öösel ühes mängus näha viimasel veerandajal vägevat tagasitulekut, kui Cleveland Cavaliers oli koduväljakul idakonverentsi liidri Boston Celticsi vastu üheksa minutit enne kohtumise lõppu 22-punktilises kaotusseisus, kuid suutis lõpuks võtta magusa 105:104 võidu.

Cavaliersi sangariks kerkis 27-aastane Dean Wade, kes viimasel veerandajal viskas oma 23-st punktist lausa 20. 206 cm pikkune mängumees oli ühtlasi ka võidukorvi autoriks. Jarrett Allen toetas meeskonda 21 silma ja 12 lauapalliga. Bostoni parimatena tõid Jayson Tatum 26, lätlane Kristaps Porzingis 24 ja Jaylen Brown 21 punkti. Kogu statistika nähtav siit.