Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Bogdan Bogdanovic pidas peatreener Quin Snyderiga maha tulise sõnavahetuse

Bogdan Bogdanovici ja peatreener Quin Snyderi vahel kiskus teravaks
Bogdan Bogdanovici ja peatreener Quin Snyderi vahel kiskus teravaks — FOTO: Scanpix

Eesti korvpallikoondislase Henri Drelli koduklubi Chicago Bulls kaotas läinud öösel NBA-s koduväljakul 101:113 Atlanta Hawksile.

Hawksi võidumängus Bullsi üle jäi kaamera ette ühel hetkel ka moment, kus Bogdan Bogdanovic pidas tulist sõnavahetust peatreener Quin Snyderiga.

Juhtum leidis aset, kui mängida oli jäänud veidi üle kahe minuti ning Atlanta juhtis kohtumist kindlalt 113:96. Bogdanovic viskas alguses veepudeli vastu maad, enne kui astus Snyderile vastu, karjus ja näpuga osutas. Meeskonnakaaslased pidid lausa sekkuma staarmängija ja treeneri vahelisse tülisse. Veidi aega hiljem lähenes Snyder Bogdanovicile, ulatades käepigistuse ja nad leppisid kallistusega.

Kuigi tulise sõnavahetuse konkreetne põhjus on teadmata, ütles Bogdanovic pärast mängu, et sellised juhtumid on tema ja treeneri vahel igapäevased, arvestades nende iseloome ja ühist muret meeskonna edu pärast.

Vaata seda olukorda siit:

Drell, kelle jaoks G-liiga hooaeg on lõppenud, kuulus taas Bullsi koosseisu, kuid väljakule ei pääsenud.

Eestlase klubikaaslastest tegi kaotusmängus parima esituse DeMar DeRozan, kes viskas 31 punkti. Coby White lisas 22 ning Ayo Dosunmu 15 silma. Andre Drummond sai 13 punkti ja 18 lauapalliga kirja kaksikduubli. Võitjate resultatiivseimad olid Bogdan Bogdanovic 20 ja kuus kaugviset tabanud Vit Krejci 18 silmaga.