Reklaam sulgub sekundi pärast

NBA ja TV3 Grupp uuendavad oma partnerlussuhet

May 23, 2022; Boston, Massachusetts, USA; Boston Celtics forward Jayson Tatum (0) react to play in the second half against the Miami Heat during game four of the 2022 eastern conference finals at TD Garden. Mandatory Credit: Paul Rutherford-USA TODAY Sports

NBA ja TV3 Grupp teatasid täna, et Baltikumi juhtiv meediakontsern ja NBA ametlik ülekande partner uuendavad ja laiendavad mitmeaastase lepinguga oma juba eksisteeritavat ülekandepartnerlust.

Selle tulemusena jõuab igal hooajal TV3 Sport eetrisse üle 240 NBA mängu otseülekannet, mis tähendab läbi aegade kõige ulatuslikumat NBA kajastust Eestis, Lätis ja Leedus. 

Alates 2023. aastast hõlmab laiendatud partnerlus ka suurt kajastust WNBA-st – põhihooaja mängud, WNBA play-off-mängud ja WNBA finaalturniirid.

Partnerluse kaudu kannab TV3 Grupp NBA põhihooajal igal nädalal üle kuni kaheksat otseülekannet ja igal nädalal vähemalt ühte mängu kanalitel TV3 ja TV6. Samuti kantakse üle NBA spordiüritusi nagu NBA All-Star, NBA play-off-mängud, Konverentsi finaalid ja Finals ning ka klassikalisi NBA mänge. Eesti fännidel on võimalus vaadata ka nädalavahetuse mänge paremal kellaajal, mis on osa Euroopa primetime algatusest "NBA 2K22 esitleb: NBA laupäevad ja NBA pühapäevad". Selle raames toimuvad mängud algusega kell 20.00. 

Lisaks on TV3 Grupi uue põlvkonna teleteenuse Go3 tellijatele nüüdsest soodushinnaga saadaval liiga mängude otseülekannete vaatamise teenus NBA League Pass. Sellega on võimalik Eesti fännidel vaadata kõiki NBA mänge otse nii arvutist, mobiiltelefonist kui tahvelarvutist. 

TV3 Grupi tegevjuht Christian Anting ütles: „Meil on hea meel jätkata eksklusiivset koostööd NBA-ga. Hindame väga NBA, maailma ühe prestiižsema spordibrändi, usaldust, mille on nad andnud TV3 Grupile ja tunneme au olla osa ülemaailmsest NBA perest. Toome üheskoos läbi aegade suurima NBA kajastuse Eestisse, Lätti ja Leetu. Korvpallisõbrad saavad nautida veelgi rohkem NBA otsemänge koos kohalike Baltikumi NBA superstaaridega. Alates tulevast hooajast saavad fännid nautida ka kõige põhjalikumat WNBA kajastust, sealhulgas otseülekandeid mängudest televisioonikanalitel. 

Euroopa ja Lähis-Ida NBA asepresident Elsa Memmi: "Meie partnerluse laiendamine TV3 Grupiga Baltikumis on oluline verstapost meie laiemates jõupingutustes NBA ja WNBA kasvatamiseks Eestis, Lätis ja Leedus. Riikides, kus on rikas korvpalliajalugu ja tugev mängijate kohalolek meie liigades. TV3 Grupp pakub meie kirglikele fännidele kõigi aegade kõige ulatuslikumat NBA ja WNBA kajastust igas piirkonnas." 

NBA kohta lisateabe saamiseks saavad Eesti fännid külastada @NBA Facebooki ning jälgida Twitteris @NBA ja Instagramis @NBAEurope. Fännid saavad uudiste, värskenduste, tulemuste, statistika ja videote vaatamiseks alla laadida ka NBA rakenduse.