Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas Dallas Mavericks suudab NBA Läänekonverentsi finaalis teha imet?

Dallas Mavericks on hetkel Golden State Warriorsi vastu 0:3 kaotusseisus ning Dallasel on vaja neli mängu järjest võita, et jõuda finaali. Seeria neljas mäng mängitakse Dallases teisipäeva öösel vastu kolmapäeva.

Mavericksile ei piisa isegi imelisest liidrist Luka Doncicist. Ta viskab Konverentsi finaalis keskmiselt 34 punkti, võtab keskmiselt 7.7 lauapalli ja annab 5 resultatiivset söötu. Stephen Curry viskab keskiselt 28 punkti, nopib 8.3 lauapalli ja annab 6.7 resultatiivset söötu.

 

Warriors on Mavericksist üle peaaegu kõigis põhistatistikates. San Francisco meeskond viskab keskmiselt 115.7 punkti mängus, mil oponent viskab ainult 101.3 punkti. Warriors nopib keskmiselt 47 lauapalli võrreldes vastase 32.7 lauapalli saamisega. Warriors annab 28.3 resultatiivset söötu ja Mavericks annab 18 resultatiivset söötu.

 

Idakonverentsi finaalis on Miami Heat 2:1 Bostoni Celticsit juhtimas ning Heati liidriks on tõusnud Jimmy Butler. Ta on keskmiselt visanud 26 punkti ja võtnud 6 lauapalli. Kahjuks pidi ta viimase mängu vigastuse tõttu varakult lõpetama ning ei ole teada, kas vigastus hoiab teda ainult neljandast mängust eemal või ka pikemalt. Heatil on veel paar vigast mängumeest, mis võib neljanda mängu võitja ennustamise teha keeruliseks. Celticsi ründe liider on Jaylen Brown, kes on keskmiselt visanud 29.3 punkti ja noppinud 9 lauapalli.

 

NBA Konverentsi finaale näidatakse kanalil TV3 Sport ja uue põlvkonna teleteenuses Go3.

 

Teisipäev, 24. mai

3.30 Celtics - Heat.

 

Kolmapäev, 25. mai

4.00 Mavericks - Golden State Warriors.

 

Reede, 26. mai

3.30 Heat - Celtics.

 

Laupäev, 27. mai

4.00 Golden State Warriors - Mavericks (vajadusel).

 

Pühapäev, 28 .mai

3.30 Celtics - Heat (vajadusel).

 

Esmaspäev, 29. mai

4.00 Mavericks - Golden State Warriors (vajadusel).

 

Teisipäev, 30. mai

3.30 Heat - Celtics (vajadusel).

 

Kolmapäev, 31. mai

Golden State Warriors - Mavericks (vajadusel)