Brooklyni täht tahab, et fännid talle uue meeskonna valiksid

Spencer Dinwiddie alustas alles tänavu esimest hooaega oma uuest kolmeaastasest lepingust, aga juba mõtleb mees uue klubi peale. Selle plaanib ta lasta välja valida fännidel.

Brooklyn Netsi tagamängija on GoFundMe lehel algatanud kampaania kogumaks ligikaudu 25 miljoni dollari väärtuses bitcoine. Kui eesmärk õnnestub täita, siis lubab ta fännidel valida klubi, kellega ta teeb üheaastase lepingu.

“Ketsifirmad ja sponsorid mõjutavad kogu aeg meeskonna valimise otsuseid,” selgitas Dinwiddie väljaandele The Athletic. “Minu/meie suurimateks toetajateks jäävad alati fännid, seega tahan sellega karantiini ajal veidi meelt lahutada. Ma loodan, et ükski omanik/meeskonna töötaja ei osale, et seda tüüpi toetuse osas poleks midagi valesti.”

Kui soovitud summa kokku ei tule, lubab Dinwiddie kogu raha annetada heategevuseks. Kuigi tõenäoliselt tuleb tal seda nagunii teha, kuna on äärmiselt ebatõenäoline, et NBA sellise asja läbi laseb. Liiga pani juba Dinwiddie praeguse lepingu osas käe ette, kui tal oli plaan muuta see investorite jaoks investeerimisvahendiks.

Dinwiddie tänavuse hooaja palk on veidi üle kümne ja poole miljoni dollari ja tema lepingu koguväärtus on 34,3 miljonit. Endisel drafti teise ringi valikul on ka õigus lepingu viimasest hooajast keelduda.

27-aastane mängumees on tänavu Kyrie Irvingu ja Kevin Duranti vigastuste tõttu olnud Brooklyni põhivedur, tuues keskmiselt 20,6 punkti ja jagades välja 6,8 korvisöötu.

Kommentaarid puuduvad