Kristian Kullamäe
Kristian Kullamäe — FOTO: Lietkabelis Panevežys Facebook

Kristian Kullamäe kodumeeskond Panevežyse Lietkabelis alistus võõrsil 92:91 Vilniuse Rytasele, Kullamäelt 23 punkti.

Panevežyse Lietkabelis alustas mängu eesotsas Kullamäega väga hästi kui esimene veerand võideti seisuga 25:13. Teine veerandaeg nii hästi enam Lietkabelisel ei sujunud ja eduseis mängiti maha ja poolaeg lõppes seisuga 40:40. Mängu 3. veerandaeg läks juba päris ladusalt mõlemal poolel ja mõlemad võistkonnad tabasid korralikult viskeid. Viimasele veerandile mindi Rytase 2. punktilises eduseisus 68:70. Mängu lõpp läks päris põnevaks ära, aga lõpuks pikema kõrre tõmbas ikkagi koduvõistkond ja Lietkbaelis pidi tunnistama Vilniuse Rytase 1. punktilist paremust - 92:91.

Kristian Kullamäe sai mängus kirja 36 minutit, 23 punkti, 2 resultatiivset söötu ja 2 vaheltlõiget. Kullamäe tabas täna kolmeseid lausa 5. korral! Lietkabelise parimana viskas ameeriklane Jamel Morris mängus 26 punkti, andes 5 resultatiivset söötu, 2 lauda ja seda kõike 31. minutiga. Rytase parimad olid 2 leedukat, Martynas Echodas ja Gytis Radzevicius kes mõlemad tõid 17. punkti. Echodas sai 6 lauda ja Radzevicius sai lisaks 6. lauapallile ka 2 resultatiivset söötu.