Reklaam sulgub sekundi pärast

Lahe video: Mis juhtub, kui panna Kaido Saksale soojenduseks mikker külge?

Peep Pahv ja Kaido Saks (paremal)
Peep Pahv ja Kaido Saks (paremal) — FOTO: Kuvatõmmis videost

Keila Coolbeti korvpallimeeskond jagas enda Facebooki leheküljel vinget videot, kus Kaido Saksal oli soojenduse ajal mikker küljes.

Kuula ja vaata, millest juttu oli:

 

Eelmisel hooajal Eesti-Läti põhiturniiril 11 võitu kogunud ning selle numbriga paljusid üllatanud Keila on tänavu saanud juurde endale nimesponsori. Peatreener Peep Pahvi suu läbi on juba ka välja hõigatud, et Keila Coolbet nime kandes on pandud endale sihiks mullust 12. kohta parandada ning veerandfinaali kaheksa hulka pääseda. Ühe muudatusena on treeneripingile appi toodud endine KK Viimsi abitreener Kristjan Evart.

Eelmise hooaja tuumikust jätkavad Keila omad kasvandikud eesotsas hooajaeelsetes mängudes kohati väga võimast minekut näidanud 21-aastase Kristen Kasemetsaga. 37-aastane vanameister Kaido Saks jaksab ja tahab kooliõpetaja ameti kõrvalt endiselt ka tipptasemel jätkata ning tiimi on jäänud ka ukrainlane Andrii Myronenko.

Uutest liitujatest Arvan-Johannes Lippasaar sõitis kohale Rakverest ning neli meest tulid piiri tagant. 24-aastane ameeriklasest mängujuht Kevin Johnson tuli Rumeenia kõrgliigast, 27-aastane ja 208 cm pikkune serblane Luka Majstorovic toimetas mullu Bosnias, 25-aastane lätlane Karlis Žunda tuli üle Liepajast ning 29-aastane ja 203 cm pikkune leedulane Denis Krestinin on korraliku CV-ga mees, kes tunamullu esindas Ventspilsi ja eelmisel hooajal pallis Ungari kõrgliigas.

Keila Coolbet alustab tänavust hooaega kolme võõrsilmänguga, kui 24. septembril sõidetakse külla Viimsile, kolm päeva hiljem keeratakse bussi nina Pärnu suunas ning veel omakorda kolm päeva hiljem tehakse esimene reis Lätti, kui minnakse külla Riia Zellile.