Kristjan Kokk jätkab samuti KK Viimsi ridades

20-aastane ja 201 cm pikkune väikese ääre kohal mängiv Kristjan Kokk jätkab karjääri KK Viimsi ridades, kirjutab klubi kodulehekülg.

Foto: Martti Vaidla

Viimsi klubi omakasvandik kogus möödunud hooajal Korvpalli Eesti Meistriliigas mänguaega keskmiselt 9 minutit, millega viskas 4 punkti.

“Otsustasin jääda Viimsisse, sest mulle väga meeldib siinne publik, kes meile igal mängul täiega kaasa elab. Viimsis on samuti väga head treeningtingimused, mis minu arengule kaasa aitavad. Saalis näeme,” ootab Kristjan uue hooaja algust.

 

Peatreener Valdo Lips ootab Kristjanilt uuel hooajal suurt arenguhüpet ja panuse kasvu

"Kristjanil läks eelmine hooaeg, mis oli tema jaoks esimene professionaalina, n.-ö. sisseelamise tähe all. Arengus sai tehtud samm edasi, mida oli eriti hooaja teises pooles näha. Kristjan on läbi suve näinud vaeva individuaalse plaani järgi, et eelkõige just lihasmassi kasvatada. Plaanide kohaselt kasvab Kristjani roll uuel hooajal KK Viimsi esindusvõistkonnas märgatavalt ning soovime tema tugevusi võistkonna mängujoonises maksimaalselt ära kasutada. Hea meel, et Kristjan jätkab oma kasvatajaklubis," ütleb peatreener.