Kreeka korvpalli kõrgliiga kohtumises Maroussi ja PAOK-i vahel leidis aset ajalooline sündmus

Vasileia Gkouzini Skarafigkas
Vasileia Gkouzini Skarafigkas — FOTO: Eurohoops Türkiye Twitter

Kreeka korvpalli (meeste) kõrgliigas sai näha ajaloolist hetke, kui ühte kõrgliigaklubi juhendas kohtumise ajal esmakordselt naistreener.

Kreeka korvpalliliiga mängus Maroussi BC ja PAOK BC vahel leidis aset ajalooline sündmus, kui naistreener võttis esimest korda meeskonna ohjad üle, kuigi see polnud terveks kohtumiseks.

Kui Maroussi peatreener Giorgos Skarafigkas pärast teise tehnilise vea saamist minema saadeti, võttis ohjad enda kätte tema abikaasa Vasileia Gkouzini Skarafigkas, kes on meeskonna abitreener.

Abitreener juhtis mängu suurema osa 4. veerandajast, kuna peatreener saadeti mängust välja, kui kohtumise lõpuni oli jäänud üle 7 minuti.

Kuigi Maroussi ei suutnud koduväljakul võitu võtta (kaotades mängu 75:80), on ajalooline hetk Kreeka korvpallile sündinud.