Reklaam sulgub sekundi pärast

Korvpalliklubi Viimsi osales Toidupanga toidukogumispäevadel

Korvpalliklubi Viimsi osales Toidupanga toidukogumispäevadel
Korvpalliklubi Viimsi osales Toidupanga toidukogumispäevadel — FOTO: Martti Vaidla / Tanel Einaste

Korvpalliklubi Viimsi lapsed- ja noored ning esindusmeeskonna mängijad võtsid enda kanda 12.- ja 13.aprill Viimsi, Viimsi Keskuses toimunud Toidupanga toidukogumispäevad. Kahe päeva sisse mahtunud 13 tunni jooksul Viimsi korvpallurid kogusid annetajatelt ning sorteerisid ja pakkisid 1354,35 kg toitu.

Agnes Ojakivi Tallinna Toidupangast jagas “Viimsi tiim oli suurepärane, kogudes reedel 587,9 kg ja laupäeval 766,45 kg toitu. Järgmised Toidukogumispäevad leiavad aset detsembri teisel nädalavahetusel ning oleksime väga tänulikud kui saame Teie meeskonnaga taas arvestada.”

Tanel Einaste Korvpalliklubi Viimsi esindaja ja Viimsi toidukogumisaktsiooni juht jagas oma mõtteid, “Esmalt suured tänud Toidupangale nii tänuväärse algatuse eest ning meil oli suur rõõm ja meeldiv vastutus Viimsi toidukogumispäev enda kanda võtta. Kõik mängijad, vanad ja noored tulid ideega koha kaasa ja kedagi nö motiveerida ei olnud vaja. Eks see oli igaühele meile võimalus panustada tagasi kogukonda ja samal ajal ka ennast arendada, näiteks suhtlemises võõraste inimestega. Suured tänud kõikidele osalejatele ja loomulikult headele Viimsi inimestele, kes annetasid! Tean, et tänu meie teavitustööle tuli nii mõnigi septsiaalselt just sel päeval poodi ja üheskoos kogusime abivajajatele suure hulga toitu. Oleme ennast klubina kirja pannud ka juba järgmisele toidukogumispäevale. Aitäh Viimsi ja Toidupank!”

Fotogalerii Viimsi toidukogumispäevadest SIIN