Reklaam sulgub sekundi pärast

Korvpalli Euroliiga liidri Madridi Reali kaks põhimängijat on vigastuste tõttu määramata ajaks väljas

Walter Tavares paremal
Walter Tavares (paremal) peab mõnda aega väljakult eemal olema — FOTO: Scanpix

Nii korvpalli Euroliigas, kui ka Hispaania kõrgliigas (ACB) tabeliliider olev Madridi Real peab mõnda aega hakkama saama ilma kahe põhimeheta.

Keksmängija Walter Tavares on kõrvale jäämas parema pahkluu välise külgmise sideme vigastusega ning vanameister Sergio Llull parema jala plantaarfastsia, ehk kanna (talla) vigastusega. Mõlemad mängijad on määramata ajaks väljas.

Hispaania suurklubi teatas, et kaks mängijat, Walter Tavares ja Sergio Llull on vigastuste tõttu määramata ajaks korvpalliplatsilt eemal, kirjutab Basketnews.com.

Nimelt on Tavaresel diagnoositud parema hüppeliigese välise külgsideme vigastus ning 36-aastasel mängujuhil (Llull) parema jala kanna (talla) vigastus. 

Ravi kestvus on praegu mõlema mängumehe puhul ebaselge. 

Tavares mängis hiljuti tohutult minuteid, näiteks nelja lisaajaga põnevusmängus Anadolu Efesi vastu 49 minutit ning neljapäeval toimunud kohtumises Valencia Basketi vastu lisaajal võidetud mängus 38 minutit. 

Lisaks Tavaresele ja Llullile on Madridi Realil praegu vigastustega kõrvale jäämas veel Gabriel Deck ja Rudy Fernandez.

Võimast hooaja algust tegev Real Madrid on Hispaania kõrgliigas võitnud 16 ning kaotanud vaid ühe kohtumise. Euroliigas on saldo 19 võitu ja 2 kaotust.