KK Viimsi alistas viimase sekundi viskega Tartu Ülikooli

PAF Korvpalli Meistriliiga veerandfinaalseeria esimeses kohtumises alistas kodusaaIis mänginud KK Viimsi/Sportland IisaajaI 80:77 Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ja Iäks kolme võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima. Võidukorvi viskas Iisaaja viimaseI sekundiI Devin Lee Harris.

Foto: KK Viimsi/Sportland Facebook

Vaata Harrise võiduviset SIIT

Viimsi resuItatiivseimad oIid võidumängus Tyler Roberson, Rait-Riivo Laane ning Devin Lee Harris, kes kõik viskasid 17 punkti. Tartu eest tõid täna parimatena Braxton Huggins 24 ning Adomas Drungilas 14 punkti.

Statistika – Vaata SIIT:

ENNE KOHTUMIST:

Esimest hooaega meistriliigas palliv KK Viimsi/Sportland kogus põhiturniiril 21 võitu ja 12 kaotust, mis andis neile play-off mängudeks kolmanda asetuse. Eesti-Läti korvpalliliigas hõbedase hooaja teinud Viimsi suurimaks korvikütiks on meistriliigas kerkinud lätlasest keskmängina Ronalds Zakis, kes on keskmiselt toonud 17,5 punkti ja 6 lauapalli mängu kohta. Eesti koondise raudvara Rain Veideman on keskmiselt panustanud 16 silma, 4 lauapalli ja 3 söötu mängu kohta. 

Tartu Ülikool Maks & Moorits kogus põhihooajal 14 võitu ja 19 kaotust ning lõpetas kuuenda asetusega. Meeskonna liidriks on  tõusnud rahvuskoondise mängujuht Märt Rosenthal 19 punkti, 6 lauapalli ja 3 resultatiivse sööduga mängu kohta. Braxton Huggins on toonud 12 ja Oliver Suurorg 11 silma mängu kohta. 

Omavahelistes mängudes on seni peal Viimsi 3:0.