Kes tuleb esimeseks Paf Korvpalli E-spordiliiga meistriks?

Täna selgub kes tuleb esimeseks E-spordiliiga meistriks korvpallis ja viib 3000€ auhinnaraha koju. Teisekoha meeskonnale kukub 2000 ja pronksimeeskonnale 1000€ auhinnaraha.

Finaalis kohtuvad Kalev Cramo ja Pärnu Sadam. Enne finaalmängu näeb pronksi kohtumist, kus omavahel kohtuvad Tallinna Kalev/TLÜ ja Tartu Ülikool. Poolfinaalides väga pingeliseks ei läinud. Cramo alistas Tallinna Kalevi 61-46 ja Pärnu Sadam oli veel kindlamalt 57-38 üle Tartu Ülikoolist. Finaalis võib võidusoosikuks pidada Pärnu meeskonda. Nimelt on Sadama meeskond ainus kes pole turniiril ühtegi mängu kaotanud ja põhiturniiril alistati finaalis vastu tulev Cramo 21 punktiga.

Enne finaalpäeva on kõige osavamad puldi käsitlejad olnud Carl Sooär (Cramo) 26.5, Hannes Saar (Tartu Ülikool) 23.37 ja Hardi Paloots (Tarvas) 22.57 punktiga keskmiselt mängu kohta.

Pronksi kohtumine algab 13.00 ja Finaal 15.00. Mängud on nähtavad otseülekandena TV3 Sport Eesti Facebooki leheküljel, Delfi Sport veebi ja Telia Eesti Inspira kanalis.

Kommentaarid puuduvad