Reklaam sulgub sekundi pärast

Keila KK tõi uueks hooajaks meeskonda 208 cm pikkuse serblase

Luka Majstorovic
Luka Majstorovic — FOTO: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Keila korvpalliklubi andis Facebooki vahendusel teada, et uuel hooajal tõmbab Keila KK särgi selga eelmisel aastal Bosnia esimeses divisionis mänginud 208cm pikkune tsenter Luka Majstorovic.

27-aastane serblane kogus eelmisel hooajal keskmiselt 26 minutit, 12,4 punkti ja 7 lauda.

„Olen elevil, et saan sel eeloleval hooajal olla osa Keila KK-st. Usun, et meeskonnal on palju potentsiaali ja suudame kõrgel tasemel võistelda. Kui läheneme sellele hooajale peksupoiste staatuses ja hoiame mentaliteeti, mis lükkab meid iga päev edasi, siis usun, et suudame veel kaugele jõuda. On aeg tööle asuda!“ sõnab Luka.


„Keskmängija on meeskonna üks olulisim lüli ning sobiva mängija leidmisest sõltub väga palju. Usun, et Luka on meie meeskonnas sellesse rolli sobiv mees. Tegemist on alles areneva mängijaga, kes pakatab soovist astuda tasemes samm edasi. Ootan temalt suurt panust. Luka tulekuga sai meie korvialune seltskond sisuliselt komplekteeritud. Võrreldes eelmise hooajaga, on meil korvi all rohkem käike ja see peaks meid tervikuna muutma tugevamaks,“ märgib peatreener Peep Pahv.


Uueks hooajaks oleme leegionäridest palganud ka Leedu eesliinimehe Denis Krestinini ja lätlase Karlis Žunda. Võistkonnas jätkab ka mulluse hooaja põhitegijad, Kristen Kasemets ja Kaido Saks.