Keila KK mängujuht siirdub järgmisel nädalal operatsioonile

Sten Saaremäel
Sten Saaremäel — FOTO: Keila KK esindusmeeskond Facebook

BC Kalev/Cramo võttis eile Kalevi Spordihallis toimunud kohtumises Keila KK üle kindla 83:56 võidu.

Cramo poolt viskasid lausa seitse mängijat kahekohalise arvu punkte: Kregor Hermet 13, Oleksandr Kovliar 12, Martins Meiers 11 ning Kristjan Kitsing, Tanel Kurbas, Hugo Toom ja Wesley Van Beck kõik 10 silma. Keila parim oli Matej Radunic 17 punkti ja 9 lauapalliga. Kaotajate poolelt sai eilses mängus vigastada mängujuht Sten Saaremäel.

Peame kurbusega teatama, et laupäevasel mängul vigastada saanud Sten Saaremäel siirdub järgmisel nädalal operatsioonile, kirjutab Keila KK esindusmeeskond oma Facebooki leheküljel.

„BC Kalev/Cramo vastu mängides vigastasin end ja hilisematel uuringutel selgus, et põlve alla kinnituvas sääreluus on luumurd. Kiiremaks taastumiseks tehakse operatsioon ja ilmselt sellel hooajal enam ei mängi,“ tõdeb Saaremäel ise. 

Peatreener Peep Pahv sõnab, et Steni vigastus on meeskonnale väga suur löök. „Loomulikult on see valus mängijale endale, sest raskest vigastusest paranemine ja platsile tagasitulek pole kunagi kerge. Ühiselt veedetud hooaeg on aga näidanud, et Sten on võitleja ning olen kindel, et ta suudab uueks hooajaks olla veel paremas vormis.“ 

„Steni puudumine muudab Eesti meistriliiga kohamängude vaates meie olukorra keerulisemaks, kuid teised mehed peavad tema koha täitma,“ lisab Pahv lõpetuseks.