Keila KK esindusmeeskonnaga liitub Sten Saaremäel

Keila KK andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et meeskonnaga liitub 2022/2023 hooajaks 23-aastane Sten Saaremäel, kes varem mängis Rakvere Tarva ridades.

Eelmisel hooajal sai Saaremäel Paf Eesti-Läti Ühisliigas keskmiselt 19,7 mänguminutit ning viskas selle ajaga 7,4 punkti.

„Keila jättis mulle väga ambitsioonika mulje ja mul oli hea meel, kui minu vastu huvi üles näidati. Tahan mängida võimalikult hästi ja aidata tiimil võimalikult palju võite saada,“ sõnab Saaremäel, miks otsustas Keilaga ühineda. 

Uuelt hooajalt ootab Saaremäel palju. „Esiteks palju publikult saali ja loodan, et suudame oma mängupildiga vastaste elu põrguks muuta.“ 

Võistkonna peatreeneri Peep Pahvi sõnul on Saaremäeli näol tegemist tööka ja andeka mängijaga, kelle parimad päevad korvpallurina on alles ees. „Steni tean juba noortekorvpallist ja olen ka pärast seda tema tegemistel silma peal hoidnud,“ märgib Pahv. 

„Vaatamata noorusele on Saaremäel juba palju meistriliiga tasemel mängimise kogemust ning tänu sellele kõik eeldused tõusta Keilas väga olulisse rolli,“ loodab peatreener.