Kaunase Žalgirisega liitus eelmisel hooajal Olimpia Milanos mänginud kanadalane

Naz Mitrou-Long
Naz Mitrou-Long — FOTO: Scanpix

Kaunase Žalgirise korvpalliklubi andis teada, et meeskonnaga on liitunud 29-aastane ja 193 cm pikkune kanadalane Naz Mitrou-Long.

Kaunase Žalgirise korvpalliklubi on eelseisva hooaja eel lisanud koosseisu esimese uustulnuka ning samas jätnud hüvasti ühe eelmise hooaja liikmega, kirjutab zalgiris.lt.

Naz Mitrou-Long asendab eelmisel hooaja Žalgirises mänginud Isaiah Taylorit. Kanadalasega sõlmiti 1+1 leping.

Mitrou-Long mängis mitu aastat NBA ja G liigas, kus esindas Utah Jazzi, Indiana Pacersit ja Fort Wayne Mad Antsi meeskondi.

2022-23. aastal oma Euroliiga debüüthooajal viibis Mitrou-Long väljakul keskmiselt 17 minutit, mille jooksul kogus 7,4 punkti, 2 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu mängu kohta.

Hiljuti Milano meeskonnaga Itaalia meistriks tulnud kanadalane viskas kohalikus liigas 20 minutiga keskmiselt 7,9 punkti, võttis 2,4 lauapalli ja andis 2,7 korvisöötu mängu kohta.

Kaunasest koos endiste Žalgirise mängijate Brandon Daviese ja Kevin Pangosega rääkinud Mitrou-Long oma otsuses kaua ei kõhelnud.

«Kui Žalgirise pakkumine ilmus, ei pidanud me kaua mõtlema. Vaadates traditsioone, seda atmosfääri areenil, mida ma eelmisel aastal siin mängides tundsin, tundus kõik loogiline. Muide, kõik, kes siin on mänginud, räägivad alati, et saavad pärast siia tulekut paremaks korvpalluriks, ütles Mitrou-Long Žalgiris TV-le."