Kaspar Kuusmaa liitus ametlikult Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskonnaga

Foto: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa korvpallimeeskond andis sotsiaalmeedias teada, et Kaspar Kuusma on ametlikult nende mängija.

Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi korvpalli spordidirektori Janar Taltsi hinnangul on Kuusmaa meeskonnale hea täiendus. „Kaspar on töökas ja noore ea kohta korraliku kogemustepagasiga mängija.

Ta toob meeskonda juurde head energiat ja professionaalset suhtumist. Kasparil on kindel siht korvpallurina edasi areneda ja meie juures on selleks kõik võimalused olemas. Nüüd on tema asi sellest maksimum võtta ja oma mänguminutid välja teenida,“ ütles Talts.

Kaspar Kuusmaa tervitas võimalust end Tartus proovile panna. „Tartus on mul võimalus end proovile panna meistriliigas ja kasvatada noormängijana esiliigas. Siin on suurepärased tingimused ja inimesed, kes alati leiavad minu jaoks aega. Läti peatreenerilt saan ka uue vaatenurga mängule. Meeskonnakaaslased on mind soojalt vastu võtnud ja inspireerivad endast maksimumi andma iga trenn,“ sõnas Kuusmaa.

Tule vaata homme saalis, kas Kaspar teeb oma debüüdi juba homme Keila vastu. Mäng algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00.