Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalev/Cramo kapten jätkab võistkonnas ka tuleval hooajal

Martin Dorbek palliga
Martin Dorbek palliga — FOTO: FIBA.basketball

BC Kalev/Cramo andis oma kodulehel teada, et nende võistkonna kapten Martin Dorbek on sõlminud nendega 1-aastase lepingu.

Dorbek on Kalev/Cramo süsteemis korvpalli hariduse saanud ning 11 hooaega oma karjäärist Kalevis mänginud. 22/23 hooajal olid tema statistilised näitajad FIBA Europe Cupis keskmiselt 3,7 punkti, 2,6 lauapalli ja 3,4 resultatiivset söötu. PAF Eesti-Läti ühisliigas olid numbrid vastavalt – 4,4 punkti, 2,4 lauapalli ja 3,5 resultatiivset söötu.

Peatreener Heiko Rannulal on hea meel, et koostöö jätkub: “Martin on väga tähtis osa meeskonnast ka siis, kui ta ühtegi punkti ei viska. Ta on väga oluline liider riietusruumis ning platsil lisab kogemust ja tasakaalu meie noorele tagaliinile.”

BC Kalev/Cramo jaoks on tegemist kaheksanda mängijaga, kellega tulevaks hooajaks leping sõlmitud on. Lisaks Martin Dorbekule on lepingud ukrainlasest tagamängija Oleksandr Kovliari ja tagamängijate Mikk Jurkatamme, Leemet Böckleri ja Kaspar Kitsinguga, keskmängija Rauno Nurgeriga ning ääremängijate Hugo Toomi ja Kregor Hermetiga. 

 

Vahendas, bckalev.ee