Reklaam sulgub sekundi pärast

Kalev/Cramo alagrupikaaslane kirus FIBA-t ning astus eurosarjast välja

BC Kalev/Cramo
BC Kalev/Cramo — FOTO: FIBA

Iisraeli korvpalliklubi Ness Ziona Ironi andis teada, et seoses korralduslike probleemidega loobutakse tänavu FIBA Euroopa karikasarjas osalemast.

BC Kalev/Cramo alagrupikaaslane, Iisraeli korvpalliklubi Ness Ziona Ironi andis teada, et seoses korralduslike probleemidega loobutakse FIBA Euroopa karikasarjas osalemisest.

 

Iisraeli klubid – Bnei Ofek Dist Herzliya, Ironi Ness Ziona ja Hapoel Galil Elion teatasid ametlikult, et loobuvad FIBA ​​Euroopa karikasarjast FIBA ​​seatud keeruliste tingimuste tõttu, kirjutab Basketnews.com

Kolm Iisraeli meeskonda – Bnei Ofek Dist Herzliya, Ironi Ness Ziona ja Hapoel Galil Elion teatasid ühisavalduses, et loobuvad FIBA ​​Europe Cupil osalemast.

Seoses käimasoleva sõjaga Iisraelis, lubati kõigil kolmel Iisraeli meeskonnal Küprosel kodumänge mängida. Bnei Herzliya, Hapoel ja Ironi usuvad aga, et FIBA ​​seatud tingimusi oli võimatu täita.

Klubide väitel soovis Euroopa alaliit, et nad peaksid oma kodumängud 6.–17. novembrini Küprosel. Sealjuures oleksid nad pidanud pidama ühe kohtumise nädalas, aga muul ajal ei oleks meeskonnaliikmed tohtinud riigis viibida. Nõue oli, et klubi peab saabuma üks päev enne mängu ja lahkuma riigist järgmisel päeval pärast matši lõppu.

Bnei Herzliya, Hapoeli ja Ironi ühisavaldus loetav siit.