Kaamos Karikavõistluste esimesed poolfinalistid teada. BC Kalev/Cramo ja TalTech/OPTIBET ootavad oma vastaseid

Kaamos Karikavõistlustel toimus eile kaks veerandfinaali. Tartus mängisid avakohtumise Tartu Ülikool Maks & Moorits ja Pärnu Sadam, Kalevi Spordihallis oma paari teise kohtumise BC Kalev/Cramo ja AVIS/UTILITAS Rapla, kirjutab basket.ee.

Tartu Ülikool Maks & Moorits vs Pärnu Sadam / Foto: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

BC Kalev/Cramo ja AVIS/UTILITAS Rapla kohtumine algas viigiseisult 72:72. Korduskohtumises pani peale võrdset esimest poolaega oma paremuse maksma BC Kalev/Cramo 83:65 ja jõudis karikavõistluste finaalturniirile, mis toimub Narvas 17-18. detsembril. BC Kalev/Cramo eest tegi superesituse Martins Meiers 26 punkti ja 11 lauapalliga, talle assisteeris Wesley Van Beck 18 silmaga. AVIS/UTILITAS Rapla edukaim korvikütt oli Kendall Stephens 20 punktiga, tabades 8-st kolmesest 5.

Oma veerandfinaali avakohtumise pidasid Tartu Ülikool Maks & Moorits ja Pärnu Sadam. Avakohtumisest väljus võitjana Tartu meeskond 91:84. Andrii Voynalovych viskas 18 punkti, Jalan McCloud 17 punkti, tartlaste uus täiendus Leemet Böckler sai kirja 7 punkti ja 5 lauapalli. Pärnu Sadamale tõi Matthew McCarthy 20 punkti, Serhii Pavlov lisas 17 ja Sverre Aav 14 punkti. Korduskohtumine on plaanis Pärnus 28.11.

Viimsi/Sportland ja Tallinna Kalev/Audentes alustavad oma veerandfinaalidega 23.11 ning juba on finaalturniirile koha kindlustanud TalTech/OPTIBET, olles oma veerandfinaalpaaris parem BC Tarvasest.