Kaamos karikavõistlused I Poiste U19 favoriit KK Viimsi võttis karikafinaalis oma, MVP Artur Sarap

PU19 karikavõitja on KK Viimsi
PU19 karikavõitja on KK Viimsi — FOTO: Marita Brigitta Mones

Kaamos karikavõistluste noorte finaalide nädalavahetus lõppes maiuspalaga, kui noormeeste U19 vanuseklassi finaalis läksid vastamisi BC Kalev Cramo/KK Sokud ja KK Viimsi U19. Favoriit Viimsi võttis tugeva teise poolajaga oma ja tuli Eesti karikavõitjaks tulemusega 71:53.

Mäng algas punkt-punkti mänguga, poolajaks oli Viimsi noormeeste edu 4 silma 32:28. Teisel poolajal surus Viimsi aga oma tahtmise peale võites kolmanda veerandaja 24:13 ja terve kohtumise 71:53. KK Viimsi U19 resultatiivsemad olid 12 punktiga Birk Birger Arop ja finaali MVP-ks tunnistatud Artur Sarap, BC Kalev Cramo/KK Sokkude edukaim Tobias Ander Olde 16 punktiga.