Jorgen Rikberg jätkab karjääri kasvatajaklubi esindusmeeskonnas

Foto: KK Viimsi/Sportland Facebook

20-aastane ja 185 cm pikkune mängujuht Jorgen Rikberg jätkab karjääri KK Viimsi ridades. Möödunud hooajal PAF Eesti-Läti Korvpalliliigas  tuleristsed saanud mängujuht viibis platsil keskmiselt 18,8 mänguminutit, viskas selle ajaga 4,5 punkti ning andis 1,2 korvisöötu.

KK Viimsi oma kasvandik teenis debüüthooajal korralikud mänguminutid ning loodab peagi algaval hooajal astuda arengus sammu edasi.

“Jätkan Viimsis kuna näen siin endiselt enda jaoks parimaid arenemisvõimalusi. Soovin aidata koduklubil jätkata edukalt alanud teekonda nii Eesti-Läti ühisliigas, aga ka Eesti meistriliigas,” lausub noor mängumees.

 

Peatreener Valdo Lips näeb Jorgenis suurt potentsiaali

“Jorgen näitas oma esimesel hooajal professionaalses liigas, et oli võistkonnale vajalik mängija. Hooaja eel seatud eesmärk kaitses head tööd teha ja sellega mänguaega teenida, sai täidetud. Eesoleval hooajal tahame lisaks kaitslele ka rünnakul sammu edasi teha, milleks Jorgen on kõva tahte olemasolul kindlasti võimeline. Hea meel, et Jorgen jätkab meiega ka eeloleval hooajal,” ütleb Valdo Lips.