Reklaam sulgub sekundi pärast

Island nähtud! Saimon Sutt liitub Pärnu Sadamaga

Saimon Sutt
Saimon Sutt — FOTO: Pärnu Sadam Facebook

Pärnu Sadama korvpallimeeskond andis sotsiaalmeedias teada, et klubiga on liitunud 27-aastane Saimon Sutt.

Islandi korvpalli kõrgliigas KR Reykjaviki klubist tuleb meie meeskonda tagasi Saimon Sutt!

Eelmise hooaja seljatrauma tõttu sisuliselt vahele jätnud 27-aastane ja 201 cm pikkune viskav tagamängija on varemgi suvepealinna särgis pallinud.

Pärnu peatreener Gert Kullamäe jääb hetkel kommentaaridega tagasihoidlikuks, kuna vaatavad päev päeva järel, mis seisus Sutt hetkel on. „Kui ta terve on, on sellest meeskonnale väga suur kasu. Hetkel aitame ta ree peale ja vaatame, mis edasi,“ rääkis Kullamäe.

Tartus korvpallurina tuule tiibadesse saanud Sutt on koduses kõrgliigas aastate jooksul mänginud meie juures, Tartu Ülikooli ja Avis Utilitas Rapla särgis ning hooajal 2019/20 sai ta ennast proovile panna Austria kõrgliigas Oberwarti meeskonnas.
Austria meistriliigas olid Suti põhiturniiri keskmised numbrid 19 mänguga 23,1 minutit, 11,1 punkti, 3,2 lauapalli ja 2,2 söötu. Hooajal 2020/21 Raplas mängides kogus ta Paf Eesti-Läti liigas keskmiselt 31,2 minutit, 11,5 punkti, 3,9 lauapalli ja neli söötu.
2021/22 sai tagamees kirja vaid kolm karikamängu ja kolm kohtumist Eesti-Läti liigas ning pidi seejärel seljatrauma tõttu hooaja lõpetama.

 

 

Nostalgitseda saab ka natukene: