Reklaam sulgub sekundi pärast

Galerii: Saku I liigas tehti ajalugu

Pildil keskel Tere Kadrina Karud eestvedaja Raivo Tribuntsov
Tere Kadrina Karud eestvedaja Raivo Tribuntsov keskel — FOTO: Listete Laisaar

Saku I liigas mängiti meeste koondise pausi ajal 2 edasilükatud kohtumist, millest ühes tehti esiliiga ajalugu. Nimelt käis Tere Kadrina Karud kodumängu Rae Koss/Hansaviimistlus vastu Rakvere Spordihallis vaatamas ei rohkem ega vähem kui 1000 inimest (tegelikult rohkemgi, aga protokolli läks numbriks 1000), kirjutab basket.ee.

Mäng ise oli seda emotsiooni väärt, kodumeeskond võtis tänu võimsale viimasele veerandajale 95:83. Marcus Merimaa viskas võitjate kasuks 19 punkti, 18 punktiga assisteerisid teda Allan Ehte ja Timo Eichfuss. Rae Koss Hansaviimistluse resultatiivseim 22 punktiga Karl-Kristjan Vaab. Tere Kadrina Karud eestvedaja Raivo Tribuntsovi kommentaar: „ See oli meeskonna võit, nii mänguliselt kui organiseerimise mõttes. Me tegime kõike koos ja siit ka vastav tulemus. Mul on ülimalt hea meel ja siit on hea edasi minna.“ Galerii.

 

Teises tagantjärgi mängitud kohtumises alistas Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium napi 1 punktilise eduga Eesti Maaülikool/Skarconi 75:74. Selle võiduga tõusis Reinar Halliku Korvpallikool 5 vooru enne Saku I liiga põhiturniiri lõppu jagama 5-9 kohta. Mängu resultatiivseim oli jällegi RHK leegionär Daquan Romel Lilly 25 punkti ja 14 lauapalliga, Eesti Maaülikooli kasuks viskas Jaagup Russak 24 punkti.