Leedu - Kreeka
Leedu - Kreeka — FOTO: Scanpix

Korvpalli maailmameistrivõistlustel tagas samuti täna veerandfinaal koha Leedu, kes alistas vahegrupi kohtumises Kreeka tulemusega 92:67.

Leedu poolt tõi enim punkte Barcelona mängumees Rokas Jokubaitis, kes viskas 19 punkti. Kreeka poolt säras täna Thomas Walkup, kes viskas 21 punkti, võttis 8 lauapalli ning andis 7 resultatiivset söötu.

Teises vahegrupis mängisid kaotuseta Dominikaani Vabariik ja Puerto Rico, kus üllatuslikult suutis, Puerto Rico kohtumise võita tulemusega 102:97. Kaksikduubliga sai hakkama Tremont Waters, kes viskas 37 punkti ning andis 11 resultatiivset söötu. Dominikaani Vabariigi superstaar Karl-Anthony Towns sai samuti hakkama kaksikduubliga, visates 39 punkti ning võttes 10 lauapalli.