USA mängumehed lustisid Itaalia vastu
USA mängumehed lustisid Itaalia vastu — FOTO: FIBA

Korvpalli maailmameistrivõistluste teises veerandfinaalkohtumises võttis turniiri üks suurfavoriite USA ülisuure 100:63 võidu Itaalia üle ning pääses poolfinaali.

USA parimad olid tänases võidumängus Mikal Bridges 24 ja Tyrese Haliburton 18 punktiga. Itaalia resultatiivseimad olid Simone Fontecchio 18 ja Stefano Tonut 11 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

Vaata kohtumise tipphetki:

USA kohtub poolfinaalis Läti ja Saksamaa veerandfinaalkohtumise võitjaga. Itaalia läheb vastamisi sama paari kaotajaga, et selgitada välja turniiril 5.-8. koht.

Homme kell 11.30 algab otseülekanne Läti ja Saksamaa veerandfinaalkohtumisest ning kell 15.15 Kanada ja Sloveenia mängust. Mõlemad kohtumised on nähtavad Go3 Sport ja TV6 telekanali vahendusel.