Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Karm! Serbia korvpallur sai MM-il tõsise vigastuse

Borisa Simanic vasakul
Borisa Simanic vasakul — FOTO: Kuvatõmmis videost

Serbia korvpallur Borisa Simanic kaotas pärast MM-i ajal saadud lööki neeru. Kuigi algselt teatati, et 25-aastase mängumehega on enam-vähem kõik korras, siis viitab uus informatsioon, et Simanic kaotas lõpuks siiski ühe neeru.

Simanic sai kohtumises Lõuna-Sudaaniga veidi alla kahe minuti enne kohtumise lõppu löögi neerupiirkonda ega saanud mängu jätkata. Pärast väljakult lahkumist saadeti Serbia korvpallur Manila haiglasse, kus talle tehti öösel operatsioon, kijrutab Basketnews.com.

Mängija veritses tugevalt, rääkis hiljem peatreener Svetislav Pesic, ning Simanici jaoks vajalikku verd oli raske leida.

Serbia korvpalliliit (KSS) teatas algselt, et neer ja kõik selle funktsioonid on säilinud. Kuid uus teave näitab, et see nii ei olnud.

Nagu Telegraf kirjutab, kaotas Simanic ühe oma neerudest.

KSS kinnitas infot. Mängijale tehti pühapäeval järjekordne operatsioon, teatas alaliit pärast mängija olukorra jälgimist tekkinud tüsistusi.

See vigastus seab mängija edasise karjääri vähemalt ajutiselt kahtluse alla.

Pärast neljapäevast mängu Filipiinidega küsiti juhtunu kohta Simanicit vigastanud Lõuna-Sudaani mängijalt Nuni Omotilt kommentaari.

"Ma kuulsin, et ta läks lõpuks haiglasse. Vabandan, ma ei tahtnud nii teha. Loodan, et ta paraneb kiiresti. Ma palvetan tema eest."

"Ma ei ole räpane mängija, ma pole kunagi olnud räpane mängija," jätkas Omot. "Südamest vabandan kõigi ees, eriti Simanici ees."

Vaata olukorda siit: