Korvpalli maailmameistrivõistlustel pääses viimase meeskonnana nelja parema hulka ehk poolfinaali Kanada, kes alistas veerandfinaalis 100:89 Sloveenia. Võitjate resultatiivseimad olid Shai Gilgeous-Alexander 31, RJ Barrett 24 ning Nickeil Alexander-Walker ja Dillon Brooks kumbki 14 punktiga. Kaotajate parimatena viskasid Luka Doncic 26 ja Klemen Prepelič 22 silma. Kogu statistika nähtav siit. Vaata kohtumise tipphetki: Poolfinaalides kohtuvad omavahel Saksamaa ja USA ning Serbia ja Kanada. Sloveenia kohtub järgmisena Leeduga ning Itaalia Lätiga, et selgitada välja turniiril kohad 5-8. Poolfinaalid toimuvad reedel (08.09) ja pronksikohtumine ning finaal pühapäeval (10.09). Esimese poolfinaali otseülekanne algab reedel kell 11.30 ja teine 15.25. Pronksikohtumise otseülekanne saab alguse pühapäeval kell 11.15 ning finaal 15.25. Kõik kohtumised on nähtavad Go3 Sport ja TV6 telekanali vahendusel.
Kristian Kullamäe paremalt teine — FOTO: Surne Bilbao Basket Korvpall Video: Kullamäe ja Bilbao panid võõrsil Euroliiga klubi selili
Eesti parimad noored freestyle-suusatajad ja lumelaudurid võistlesid Telliskivi Loomelinnakus — FOTO: Henrik Mütt Muu Sport Galerii: Eesti parimad noored freestyle-suusatajad ja lumelaudurid võistlesid Telliskivi Loomelinnakus!
Kristjan Ilves — FOTO: Flawia Krawczyk Talisport Hea töö! Kristjan Ilves kerkis murdmaasõiduga viis kohta