Reklaam sulgub sekundi pärast

Endine Eesti noorte korvpallikoondise mängija liitub Itaalias uue klubiga

korsunov
Foto: Bakery Basket Piacenza Facebook

Eesti noortekoondistes mänginud 22-aastane ja 201 cm pikkune ääremängija Kirill Koršunov jätkab uuel hooajal oma karjääri endiselt Itaalias, kui liitub kolmandal liigatasemel ehk Serie B-s mängiva Piacenza Bakery tiimiga.

Eelmistel hooaegadel on Koršunov samuti mänginud Serie B tasemel, kui hooajal 2020/21 esindas Cremona Juvi ja Cecina Basketi nimelisi klubisid ning mullu kuulus Montegranaro Sutori tiimi. Tema eelmise hooaja keskmised näitajad 30 mänguga olid 28,9 minutit, 7,5 punkti ja 4,6 lauapalli, vahendab basket.ee

Klubi esindaja Simone Zamboni sõnas tiimi kodulehel: "Viimasena liitub meiega Kirill, kes suudab mängida nii väikese kui suure ääre kohta. Koršunovi näol on tegemist väga huvitava noormehega, arvestades tema senist arengut. Eelmistes klubides suutis ta liikuda tõusvas joones nii mängitud minutite kui esituste osas. Me usume, et tal läheb väga hästi ja temast saab meeskonna jaoks väga huvitav mängija."

Kirill Koršunovi kommentaar: "Olen väga õnnelik, et saan Bakery meeskonnaga liituda. See on tiim, kes on alati hästi esinenud. Ma ei suuda ära oodata, et saaks asjaga pihta hakata. Olen väga motiveeritud ja tahan hooaja jooksul areneda nii palju kui võimalik. Meil on väga noor meeskond ja peame oma mängu kõvasti energiat panema."