Reklaam sulgub sekundi pärast

SUUR GALERII: Viimsi pidi tunnistama tabeliliidri BC Kalev/Cramo paremust

Valdo Lips
Valdo Lips — FOTO: Martti Vaidla

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas kaotas Viimsi koduväljakul turniiritabeli liidrile BC Kalev/Cramole 70:95. Viimsi ridades astus pika vigastuspausi järel väljakule Aleksander Oliver Hint.

GALERII:

 

Külalised said mängu kiirelt käima ning võitsid esimese veerandaja numbritega 39:16, teise minimatši 21:12 ning läksid garderoobi seisul 60:28. Viimsilased kogusid end teiseks poolajaks.

Kolmas veerandaeg lõppes viigiliselt 19:19 ning viimase neljandiku mängust võitis kodumeeskond 23:16. Kogu mängu kaotas Viimsi 70:95.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli kapten Oliver Suurorg, kes viskas 14 punkti, sai kätte 5 lauapalli ja andis ka 3 tulemuslikku söötu. Tydus Verhoeveni saagiks jäi 13 punkti ja 5 lauapalli. Stefan Vaaks viskas 12, Kevin Sünd 11 punkti. Pea 10 kuud vigastuse tõttu eemal olnud Aleksander Oliver Hint sai samuti käe valgeks, visates 2 punkti ja noppides 3 lauapalli. Cramo resultatiivseim Kregor Hermet viskas 17 punkti. Manny Suarez toetas meeskonda 15, Ben Shungu 14, Rauno Nurger 12 ja Mikk Jurkatamm 10 silmaga. Kogu statistika nähtav siit.

"Esimene poolaeg oli väga kehv, tegime rünnakul valesid otsuseid ja lasime kümne minutiga endale 39 punkti visata. Sinna see mäng läks. Teiseks poolajaks tegime korrektuure, mängupilt oli juba parem, aga mäng oli juba läinud," ütles tagamängija Stefan Vaaks pärast mängu.

Peatreener Valdo Lips: "Peame olema mängu algusest valmis füüsilise kaitsemänguga. Mõtteainet jagub. Kiidan poisse selle eest, et võideldakse lõpuni ja sõltumata seisust alla ei anta. Peame edasi pingutama. Tänan publikut, keda oli arvukalt kohale tulnud. Nüüd ootab meid siis nn Läti tuur."

Järgmised neli mängu peab Viimsi Lätis, kus 15. märtsil minnakse BK Ventspilsi vastu, kes hoiab tabelis 4. kohta. Mängu algus 19:00.