Eesti Korvpalliliit pikendas sponsorlepinguid Saku Õlletehase, AJ Toodete ja Värska Originaaliga

Möödunud nädala neljapäeval FIBA World Cup 2023 Qualifiersi mängul Eesti ja Saksamaa vahel allkirjastas poolajal Eesti Korvpalliliidu president Priit Sarapuu uued sponsorlepingud Saku Õlletehase, AJ Toodete ja Värska Originaaliga.

“Korvpall koosneb korvpalluritest, treeneritest, fännidest ja toetajatest. Eesti Korvpalliliidul on suur au ja kindel tunne, et meiega on pikaajalised toetajad nagu Saku Õlletehas, AJ Tooted ja Värska Originaal. Aitäh teile,” tänab alaliidu president Sarapuu pikaaegseid Korvpalliliidu toetajaid.

 

Saku Õlletehase juhatuse liige ja müügidirektor Jaan Härmsi sõnul on senine koostöö Korvpalliliiduga olnud väga hea ning soov on aidata Eesti sportlastel tippu pürgida. “Sport on Saku Õlletehase DNA’s ja miski ei sütita meid rohkem, kui üks korralik lahing korvpalliväljakul. Saku on aastaid olnud Eesti Korvpalliliidu koostööpartner, aidates kasvatada järelkasvu, toetades I ja II liigat ning seistes hea selle eest, et kõik meeskonnaliikmed ja pealtvaatajad saaksid õigel hetkel mõnusat värskendust. Võib isegi öelda, et Saku Õlletehas on kuues mees väljakul. Senine koostöö Eesti Korvpalliliidu ja Saku Õlletehase vahel on olnud väga hea. Kindlasti tahame seda jätkata ka tulevikus, aidates Eesti sportlastel tipu poole pürgida ja neile sel teekonnal kaasa elada,” võtab Härms senise koostöö Eesti Korvpalliliiduga kokku.

 

AS Värska Originaali juhatuse esimehel Rauno Jõgeval on hea meel jätkata koostööd Korvpalliliiduga ning sõnab, et Värska Originaal ja korvpall on ideaalne kombinatsioon. “AS Värska Originaal on pikaajaline Eesti spordi toetaja ja seetõttu heameelega jätkame edukat koostööd Eesti Korvpalliliiduga. Looduslik mineraalvesi Värska Originaal ja korvpall on ideaalne kombinatsioon. Üheskoos edasi ühiste võitude suunas!”

 

AJ Tooted AS juhataja Madis Rätsepa sõnul on AJ Tooted toetanud aastaid Eesti korvpalli ning hoiab ka edaspidi korvpalli edule pöialt. “AJ Tooted AS on aastaid toetanud Eesti korvpalli, aidanud kaasa korvpalli arengule. Spordi toetamine ei ole ainult üksiti oma logo esitlemine, vaid pikemaajaline koostöö alates noorte kaasamisest kuni rahvusmeeskonna edukate mängudeni. Hoiame ka edaspidi korvpalli edule pöialt!”