Eesti Korvpalliliidu ja BC Kalev/Cramo turundusjuhid läbisid FIBA EuroStep programmi

— FOTO: FIBA

Möödunud nädalal toimus Sloveenias, Ljubljanas FIBA EuroStep programmi viimane seminar, millest võtsid osa alaliitude ja klubide turundus- ja meediainimesed. Eestist läbisid programmi Korvpalliliidu turundusjuht Eerik Parvits ning BC Kalev/Cramo turundusjuht Allan Siimann.

FIBA poolt algatatud EuroStepi programm, mida kaasrahastab Erasmus+ Sport on mõeldud alaliitude ja klubide meediainimestele, et arendada nende võimekust ja valmisolekut propageerida korvpalli pandeemiajärgsel ajastul ning õppida uusi tehnoloogilisi võimalusi, kirjutab basket.ee.

Alaliidu turundusjuhi Eerik Parvitsa sõnul oli tegemist väärt programmiga, mis avardas silmaringi, kuid andis ka võimaluse suhelda teiste alaliitude inimestega, et mõista kuidas teistes riikides tegutsetakse. „Kindlasti oli tegemist väärt programmiga FIBA poolt. Usun, et nii mina kui Allan saime ideid, mida tulevikus meie poolt hallatavates sotsiaalmeediakanalites ellu viia. Lisaks võimalus suhelda teiste alaliitude ja klubide inimestega ning mõista, kuidas nemad oma tegevusi planeerivad ning teostavad on alati silmaringi avardav,“ sõnas Parvits ning lisas: „Õnnestus ka endal esineda seminari viimasel päeval presentatsiooniga, kus rääkisin veebruaris toimunud MM-valikmängust Eesti ja Sloveenia vahel ning mida selle mängu eel Korvpalliliidu poolt tegime. Tagasiside oli igati positiivne teiste osalejate poolt.“

Programmi lõputseremoonia toimus viimasel päeval kui FIBA Euroopa president Jorge Garbajosa ning peasekretär Kamil Novak andsid osalejatele üle lõputunnistused.

FIBA EuroStep programm alustas möödunud aastal möödunud suvel juulis Münchenis, kui toimus klubidele mõeldud esimene seminar. Alaliitude esimene seminar toimus Madridis möödunud aasta detsembris ning kogu programmi kulminatsiooni leidis aset möödunud nädalal Ljubljanas, kus osalesid nii alaliidud kui klubid.