Alexander Madsen ja Siim-Sander Vene võitlemas koha eest
Alexander Madsen ja Siim-Sander Vene võitlemas koha eest — FOTO: Championsleague.com

Siim-Sander Vene koduklubi Jeruusalemma Hapoel sai korvpalli Meistrite liiga veerandfinaalseeria teises kohtumises võõrsil kindla 78:94 kaotuse Ateena AEK käest. Kahe võiduni peetava seeria seis on nüüd 1:1.

Siim-Sander Vene sai 16 mänguminutiga kirja kaheksa punkti (kolmesed 2/3, vabavisked 2/2) ja kaks lauapalli. Hapoeli resultatiivseim oli Levi Randolph 28 silmaga. AEK parimatena tõid Brynton Lemar 24 ja Akil Mitchell 14 punkti. Kogu statistika nähtav siit.

Otsustav kolmas kohtumine toimub 19. aprillil Iisraelis.

ENNE KOHTUMIST:

Siim-Sander Vene koduklubi Jeruusalemma Hapoel võttis korvpalli Meistrite liiga veerandfinaalseeria avakohtumises 64:55 võidu Ateena AEK üle ning läks kahe võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima.

Kiirelt kolm viga teeninud Siim-Sander Vene nelja mänguminutiga kätt valgeks ei saanud. Hapoeli resultatiivseim oli Speedy Smith 20 punktiga. Levi Randolph toetas Iisraeli klubi 12 silmaga. AEK parimatena tõid Kenny Williams 18 ja Akil Mitchell 12 punkti.

Esimese kohtumise tipphetked:

Teistes paarides kohtuvad Malaga Unicaja ja UCAM Murcia, Telekom Baskets Bonn ja SIG Strasbourg ning Lenofo Tenerife ja BAXI Manresa.