Reklaam sulgub sekundi pärast

Eelmisel hooajal Viimsi korvpallimeeskonda esindanud 29-aastane Rait-Riivo Laane liitus Raplaga

Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskond annab teada, et on sõlminud lepingu 29-aastase Rait-Riivo Laanega.

Foto: KK Viimsi/Sportland

Meil on väga hea meel, et homme õhtul toimuval, selle hooaja esimesel ametlikul treeningul, jookseb kodusaalis väljakule ka Rait-Riivo Laane. Rait on mängumees, kes liitus meeskonnaga esmakordselt meie päris esimesel hooajal (2010) kandes 17-aastasena põhimängujuhi rolli.

Kindlasti on iga Rapla fänn hoidnud Raidi tegemistel silma peal ka vahepealsetel aastate, mil ta on mänginud Kreeka ja Rumeenia liigades. Lisaks pole ime, kui möödunud hooajal hoidsid paljud raplakad Paf liiga finaalturniiril pöialt just Viimsile, sest Rait-Riivol oli tähtis osa nende medali vormistamisel.

Jaak Karp: "Raidi ajalugu Rapla Korvpallikooliga ulatub aegadesse kui ta mängis Kohila võistkonnas minikorvpalli Rapla poiste vastu ja EYBL-i koos Rapla poistega. Tema arengut Eesti üheks targemaks mängijaks on olnud huvitav jälgida. Üks tema eelmise hooaja võistkonnakaaslane iseloomustas Raidi mängulugemist sõnadega „Rait teab, kuhu ma palli soovin enne kui ma ise seda tean". On rõõm, et mängija, kes teisi enda ümber paremaks teeb, ringiga taas kodus on.“

Üks aga on ka! Augusti lõpuni oleme siiski tähelepanelikud, sest kui Laane lauale peaks ilmuma mõni huvitav välismaine pakkumine, siis oleme löönud käed, et Rait saaks sellise võimaluse puhul lennata laia maailma.